Konferencijos

IHSCTarptautinė sveikatos mokslų konferencija (International Health Sciences Conference – IHSC) – tai Lietuvoje unikali studentų organizuojama biomedicinos mokslų konferencija. Ji skirta skatinti tarptautinį bei tarpspecialybinį jaunųjų mokslininkų bendradarbiavimą sprendžiant su sveikatos mokslais susijusias problemas. Tarptautinė sveikatos mokslų konferencija yra organizuojama kas 2 metus.

2015 m. gegužės 6–8 d. Tarptautinės sveikatos mokslų konferencijos metu studentai, doktorantai ir rezidentai iš viso pasaulio pristatinės savo atliktus tyrimus, diskutuos, dalinsis patirtimi ir nuveiktais darbais. Ne tik konferencijos dalyviams, bet ir universiteto akademinei bendruomenei bei visiems besidomintiems sveikatos mokslų naujienomis bus suteikiama galimybė susipažinti su įvairiose konferencijos sekcijose pristatomais moksliniais darbais. Tarptautinė komisija, sudaryta iš įvairių mokslo sričių ekspertų rinks geriausius darbus kiekvienoje sekcijoje. Dalyvaujančių jaunųjų mokslininkų pranešimų tezės bus išleistos atskiru leidiniu. Geriausi moksliniai darbai bus pristatyti baigiamojo plenarinio posėdžio metu.


JMTK

2016 m. gegužės 25–27 d. organizuojama kasmetinė, 68-oji Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija (JMTK), kuri yra atvira universiteto bendruomenei bei visiems, besidomintiems biomedicinos mokslų naujovėmis. Konferencijoje dalyvauja medicinos, odontologijos, farmacijos, veterinarijos bei kitų biomedicinos sričių studentai nuo pirmojo iki baigiamojo kurso. Be to, konferencijoje dalyvaus ir žymiausi LSMU bei šalies gydytojai.

2015 m. JMTK buvo pristatyta daugiau nei 700 mokslinių darbų, atliktų biomedicinos mokslų studentų. Šiemet laukiamas panašus skaičius pristatomų savarankiškų mokslinių darbų, kurie bus vertinami kompetentingos komisijos, sudarytos iš skirtingų biomedicinos sričių ekspertų.

Kviečiame susipažinti su 2015 metų konferencijos akimirkomis: