Eiti prie įrankių juostos

Gyvulininkystės technologijos būrelis buvo įsteigtas 2015 m. spalio 20 d. Tikimasi, jog šis būrelis suvienys ne tik  Gyvulininkystės technologijos fakulteto studentus, bet ir pritrauks kitų universiteto  fakultetų studentų, suras artimą dialogą su dėstytojais, mokslo darbuotojais, bei visais kitais, besidominčiais naujovėmis gyvulininkystės ir gyvūnų mokslo srityse.

Būrelio tikslas – suteikti kryptingumo ir konkretumo mokslinei ir organizacinei studentų veiklai, suteikti didesnes galimybes lengviau, kokybiškiau atlikti mokslinius darbus, išmokyti dirbti komandoje, tiksliau suformuoti ateities profesijos perspektyvas ir tolimesnę jos karjerą. Todėl atsižvelgiant į kiekvieno būrelio nario poreikius ir norus, pagal juos organizuosime seminarus, susitikimus su mokslininkais bei gyvulininkystės specialistais, vyksime į  pažangiausius ūkius, kuriuose būtų galima ugdyti būrelio narių pasirinktos mokslinės krypties teorinius bei praktinius įgūdžius.

Taigi, labai kviečiu prisijungti prie mūsų būrelio veiklos visus studentus, kurie žvelgia ir mąsto plačiau, negu apima paskaitų medžiaga.

Būrelio mokslinė vadovė
doc. dr. Renata Japertienė

 

Nariai

Vartotojų grupės

@

Pastaruoju metu neaktyvus