Eiti prie įrankių juostos

Ar galite įsivaizduoti, kad 1963 m. visas Kauno klinikas aptarnavo vos 7 anesteziologai? Anesteziologija, kaip medicinos šaka, sparčiai plėtėsi. 1975 m. Kauno medicinos institute buvo įkurta anesteziologijos – reanimatologijos katedra. 1977 m. įsikūrė SMD Anesteziologijos reanimatologijos būrelis.

Būrelio mokslinė veikla:

○ Kasmet būrelio nariai kartu su LSMU KK Anesteziologijos klinikos gydytojų pagalba parengia ir įvairiose konferencijose pristato apie 30 mokslinių darbų bei parengia publikacijas.
○ Kartą per mėnesį būrelio nariai susitinka aptarti anesteziologijos srities aktualijų bei naujovių, rengia multidisciplinines konferencijas, organizuoja susitikimus su VU MF SMD Anesteziologijos reanimatologijos būreliu.
○ Būrelis organizuoja praktinius mokymus : atvirų kvėpavimo takų palaikymas, epidūrinė ir spinalinė nejautra, kurie yra tęsiami jau keletą metų.

Būrelio visuomeninė veikla:

○ Jau keli metai iš eilės būrelis dalyvauja minint Pasaulinę sepsio dieną. Dalina informacines skrajutes, veda paskaitas, mokymus ir kt. Šios veiklos tikslas atkreipti ne tik medicinos darbuotojų, bet ir visuomenės dėmesį į opią sepsio problemą.

Būrelio nariai mielai jungiasi prie įvairių visuomeninių akcijų ir konferencijų. Jei esi motyvuotas ir turi idėjų, kaip prisidėti prie būrelio veiklos, junkis į mūsų gretas jau dabar. Kartu sukursime gerą mokymosi aplinką ir įgyvendinsime savo tikslus!

Facebook grupė

Būrelio mokslinė vadovė
Doc. Jūratė Gudaitytė

[php snippet=2 param="var1=5"]

 

Nariai

Vartotojų grupės

@

Pastaruoju metu neaktyvus