Eiti prie įrankių juostos

Akušerijos – ginekologijos būrelis – vienas iš seniausių, aktyviausių ir labiausiai tradicijas puoselėjančių būrelių Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. 2015 – aisiais metais šis būrelis švęs savo veiklos 75 metų sukaktį.
Būrelio mokslinė veikla:
• Kasmet būrelio nariai kartu su LSMU KK Akušerijos – ginekologijos klinikos gydytojų pagalba parengia ir įvairiose konferencijose pristato apie 30 mokslinių darbų bei parengia publikacijas.
• Bent kartą per mėnesį būrelio nariai susitinka aptarti akušerijos – ginekologijos srities aktualijų bei naujovių, rengia multidisciplinines konferencijas, organizuoja susitikimus su VU MF SMD Akušerijos – ginekologijos būreliu. Susitikimuose noriai dalyvauja ir mus į tiesos kelią veda šios srities profesionalai. Neretai į susitikimus yra kviečiami ir su medicina nesusiję žmonės, kuriems mūsų aptariamos temos galėtų praversti.
Būrelio visuomeninė veikla:
• Mamyčių dienos šventė bei Kalėdinė akcija – tai ilgamentės būrelio tradicijos, kaskart suburiančios didžiulį studentų ratą. Pačių gamintomis dovanėlėmis stebiname ir džiuginame ne tik nėščiąsias bei katik mamytėmis tapusias moteris, bet ir Akušerijos – ginekologijos klinikos personalą. Pasiruošimas šioms šventėms ir jų vykdymas sustiprina būrelio narių tarpusavio ryšį, suteikia galimybę pristatyti savo būrelį ir jo veiklą.
Taip pat, būrelio iniciatyva 2014m. birželio mėn. įvyko pirmoji jungtinė mokslų stovykla “Moters sveikata”, kuri tikimės, taps tradiciniu būrelio renginiu ir ateinančiais metais.

Facebook grupė

Būrelio mokslinė vadovė
Dr. Kristina Jarienė

[php snippet=2 param="var1=2"]

 

 

Nariai

Vartotojų grupės

@

Pastaruoju metu neaktyvus