LSMU SMD Visuotinis susirinkimas (nuotolinis)

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentų mokslinės draugijos (LSMU SMD) valdyba kviečia visus LSMU SMD narius į Visuotinį draugijos narių susirinkimą, kuris vyks š. m. vasario 25 d. 18.00 val. nuotoliniu būdu MS Teams platformoje. Visuotiniame susirinkime dalyvauti ir balsuoti gali visi Draugijos nariai. Jų registracija bus vykdoma iki vasario 23 dienos 23.59 val.

Registracijos anketa: https://forms.gle/ijdYZAQGorjYDjtJ9

Numatoma nuotolinio susirinkimo darbotvarkė: 

  1. 2019/2020 m. m. veiklos ataskaita
  2. 2019/2020 m. m. finansinė ataskaita
  3. Revizijos komisijos ataskaita
  4. Revizijos komisijos rinkimai
  5. LSMU SMD Valdybos rinkimai
  6. LSMU SMD Pirmininko rinkimai
  7. LSMU SMD Mokslinio vadovo rinkimai
  8. 2020/2021 m. m. veiklos planas
  9. Kiti klausimai

Detalesnė informacija ir nuoroda į Microsoft Teams skambutį bus išsiųsta užsiregistravusiems anketoje nurodytu elektroninio pašto adresu. 

Visi susirinkimo dalyviai privalės turėti vieną iš tapatybę patvirtinančių būdų: mobilųjį parašą, SMART-ID kvalifikuotą elektroninį parašą, lustinę kortelę ar USB laikmeną. Daugiau informacijos apie vieną iš patogiausių tapatybės patvirtinimo būdų galite rasti nuorodoje: https://www.youtube.com/watch?v=CTXO6VcPVUI&ab_channel=SKIDSolutions

Kandidatų motyvacinius laiškus galite rasti šioje nuorodoje. Kita informacija, susijusi su Visuotiniu susirinkimu ir nutarimais, priimtais jo metu, bus patalpinta po renginio.

Dėkojame už supratingumą ir kviečiame dalyvauti viename iš svarbiausių LSMU SMD renginių! Kilus klausimams ar nesklandumams, prašome kreiptis el.paštu pirmininkas@smd.lt.