Konferencija „Health for all: Science and Innovation Week 2019“

Dėkojame visiems už kantrybę! Šiemet ilgas tradicijas turinti Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija keičiasi ir tampa tarptautinės konferencijos „Health for all: Science and Innovation Week 2019“ dalimi. Šis renginys suburs studentus, doktorantus, rezidentus bei jaunuosius tyrėjus dalytis naujausiais moksliniais pasiekimais, dalyvauti diskusijose apie inovacijas ir skatins mokslo idėjų perdavimą verslui. Sveikatos priežiūros atstovai įvairių plenarinių sesijų metu aptars mokslo ir verslo bendradarbiavimą kuriant inovacijas. Mokslo ir verslo atstovai ieškos bendradarbiavimo galimybių, dalysis idėjomis bei ateities planais. Renginio tikslas – didinti mokslinių tyrimų rezultatų sklaidą, bendradarbiavimą ir ryšius su verslu, ugdyti ir telkti jaunuosius talentus, skatinti mokslinių tyrimų plėtrą.

Preliminari programa:
Balandžio 8 d. – renginio atidarymas. Plenarinės sesijos, panelinės diskusijos.
Balandžio 9 d. – Doktorantų ir rezidentų konferencija.
Balandžio 10 d. – Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija (1-oji diena).
Balandžio 11 d. – Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija (2-oji diena).
Balandžio 12 d. – „Išradimai sveikatai“. “Pitch” sesija. Apdovanojimų ceremonija.

Tezes pateikti galėsite nuo vasario 8 d. Kitos svarbios datos:

  • Vasario 8–22 d. – tezių pateikimas.
  • Vasario 22 d. – kovo 8 d. – pirminė recenzija.
  • Kovo 8–17 d. – tezių taisymas ir pakartotinis pateikimas.
  • Kovo 17–24 d. – antrinė recenzija.

Atkreipiame dėmesį, kad Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija vyks lietuvių kalba. Tezių reikalavimai ir kita informacija bus paskelbta artimiausiu metu.

Turėdami klausimų, galite kreiptis į LSMU SMD Valdybos narius Austėją Emiliją Žiūraitę (el. paštas austeja.ziuraite@gmail.com, tel. nr. +37062411518) ir Dovydą Veriką (dovydasver@gmail.com, tel.nr. +37061871913). Skambinti darbo dienomis nuo 14 val. iki 17 val.