EMSA elektroninės sveikatos apklausa

Domiesi inovacijomis bei naujausiais išradimais iš viso pasaulio, bet jauti, jog universitetas atsilieka nuo naujovių? Technologijų tobulėjimas vis greitėja, o kartu vis sparčiau į priekį žengia ir medicina, todėl #eSveikata tampa vis svarbesnė kasdienio gyvenimo dalis. Vis dėlto, sveikatos sistemos visame pasaulyje vangiai priima pokyčius bei neišnaudoja šių technologijų naujai teikiamų galimybių, o medicinos studijų programos nepritaikomos pasikeitusiems poreikiams.

Europos medicinos studentų asociacija (EMSA) parengė apklausą, kurioje gali išreikšti savo nuomonę ir pasidalinti patirtimi apie įvairius eSveikatos aspektus. Dalyvaudami šioje apklausoje, padėsite atkreipti dėmesį į dabartinę eSveikatos žinių ir naudojimo įpročių situaciją tarp medicinos studentų Europoje. Apklausos rezultatai ir rekomendacijos bus pristatomas Europos Komisijos eSveikatos darbo grupėje.

Kartu galime pasiekti pokyčių. Užpildyk apklausą iki liepos 6 dienos! Apklausą rasi čia, paspaudęs nurodą: https://goo.gl/forms/BabVHKCfQ70eR5s12