Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų mokslinė draugija

Adresas:
A. Mickevičiaus g. 9
44307, Kaunas

El. paštas:
info@smd.lt

 

Elvinas MonstavičiusElvinas Monstavičius

Pirmininkas
pirmininkas@smd.lt
elvinas.monstavicius@smd.lt
+37060310866

 

Denas AndrijauskisDenas Andrijauskis

andr.denas@gmail.com
+37063636346

 

 

Agnė AndriuškevičiūtėAgnė Andriuškevičiūtė

Veiklos sritis: Europos medicinos studentų asociacija

agne.andriuskeviciute@smd.lt

 

 

Justinas BalčiūnasJustinas Balčiūnas

justbalciunas@gmail.com

 

 

 

Tautvydas BaranauskasTautvydas Baranauskas

tautvydas.baranauskas@smd.lt

 

 

 

Agnė BubilaitėAgnė Bubilaitė

agne.bubilaite@gmail.com

 

 

 

Lukas GalkusLukas Galkus

lukas.galkus@smd.lt

 

 

 

Akvilė GaupšaitėAkvilė Gaupšaitė

akvile.gaupsaite@smd.lt

 

 

 

Artūras JacinavičiusArtūras Jacinavičius

arturasjac@gmail.com

 

 

 

Urtė JucevičiutėUrtė Jucevičiutė

urtejuceviciute@gmail.com

 

 

 

Laura KapitanovaitėLaura Kapitanovaitė

kapitanovaite.laura@gmail.com

 

 

 

Eglė KavaliūnaitėEglė Kavaliūnaitė

Veiklos sritis: Susitikimas su asmenybe

egle.kavaliunaite@smd.lt

 

 

Ieva KeturkaitėIeva Keturkaitė

ieva.keturkaite@gmail.com

 

 

 

Augustina PetrulytėAugustina Petrulytė

augustina.petrulyte@smd.lt

 

 

 

Gerardas SokolovasGerardas Sokolovas

Veiklos sritis: Proelium cerebri

gerardas.sokolovas@smd.lt

 

 

Tadas VanagasTadas Vanagas

tadasvanagas7@gmail.com

 

 

 

Karolis VarkalysKarolis Varkalys

Veiklos sritis: Housų kovos, internetinių puslapių administravimas

karolis.varkalys@smd.lt

 

 

Dovydas VerikasDovydas Verikas

dovydas.verikas@smd.lt

 

 

 

Eglė ZelenkaitėEglė Zelenkaitė

Veiklos sritis: Medicinos mokslų mokykla

egle.zelenkaite@smd.lt

 

 

Austėja Emilija ŽiūraitėAustėja Emilija Žiūraitė

Veiklos sritis: naujienlaiškis

austeja.emilija.ziuraite@smd.lt